AKÇELİK DEMİR ÇELİK-Gebze Merkez

Firma No
488EA76893
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
TOSB -TAYSAD ORG.SAN. BÖLG. 4.CAD NO: 10 ŞEKERPINAR ÇAYIROVA / KOCAELİ
Telefon
02626588952
Web Site
akcelik.com.tr/
E-Posta
satis-gebze@akcelik.com.tr
Görüntülenme
12591
Navigasyon
Yol Tarifi
Müşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatta ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden AKÇELİK 1978 tarihinde İzmir de kurulmuştur. % 100 Türk sermayesiyle kurulan AKÇELİK geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kalite, sıkı işbirliği ve insan odaklı politikaları sayesinde sürekli gelişmesini sürdürerek büyümüştür. 1990 yılında İzmir Atatürk organize sanayi bölgesinde tamamlanan 10.000 m² alana sahip yeni fabrikasına taşınmış burada ticari faaliyetine üretim faaliyetini de eklemiştir. Sunduğu kalite ve hizmetle sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretebilmek amacıyla 1999 yılında İstanbul satış ofisi müşterilerinin hizmetine girmiştir. 2000 yılında TAYSAD organize sanayi bölgesinde 13.000 m² alana sahip fabrika inşaatına başlanmış ve 2002 yılı sonunda TAYSAD organize sanayinde konuşlanan ilk beş kuruluştan biri olmuştur. Bu arada Firmamız yatırımlarını durdurmamış, 2006 yılında 3.500 m² büyüklüğünde Konya Servis merkezini de devreye almıştır. 2011 yılı itibari ile TAYSAD organize sanayi bölgesi içerisinde yeni servis merkezi inşaatına başlanılmış ve 2012 yılı itibari ile faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır. 2011 yılı içerisinde yatırım faaliyetleri arasında yer alan Kimyasal ve Mekanik Test Laboratuvarı kurulumu için hazırlanan faaliyet planı içerisinde müşteri memnuniyeti açısından en uygun cihazlar tespit edilerek gerekli satınalma işlemleri gerçekleştirilmiş ve cihazların gelişi tamamlanarak laboratuvarın 2012 yılı başlangıcı itibari ile faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır.  

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçin.

AKÇELİK DEMİR ÇELİK-Gebze Merkez , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02626588952 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı