Akçaoğlu Gıda

Firma No
C7CD75C8D6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Barış Mahallesi 1802.Sokak No:25 Gebze/Kocaeli
Telefon
02626450046
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
akcaoglu.com.tr
E-Posta
aziz@akcaoglu.com.tr
Görüntülenme
12004
Navigasyon
Yol Tarifi
AKÇAOĞLU GIDA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1995 Yılında, Pendik?te (İstanbul / Türkiye) Mehmet AKÇAOĞLU tarafından kurulmuştur. İşletme her geçen yıl tüketici tercihlerini referans alarak, öz kaynakları dahilinde üretim kapasitesini ve ürün portföyünü genişleterek, günümüz itibarı ile Helva, Tahin, Pekmez, Reçel, Susam, Türk Lokumu ve Kakaolu Fındık Kreması guruplarında üretim yapan, sektörün en önemli üretici güçlerinden biri haline gelmiştir. AKÇAOĞLU GIDA SANAYİ, üretim alanındaki atılım hamlelerini Arge, Satış/Pazarlama, Çevre, Sosyal Sorumluluk boyutlarına da taşımaya devam etmektedir. AKÇAOĞLU GIDA SANAYİ, üretim faaliyetlerini Gebze?de (Kocaeli/Türkiye) insan sağlığı odaklı, uluslararası standartlardan taviz vermeyen kalite politikası altında, en üst seviyede teknoloji donanımlı, %100 hijyenik tesislerinde gerçekleştirmektedir. Pendik (İstanbul/Türkiye) üretim tesisinde, temel hammadde ve yarı mamul madde girdisi olan susam ve tahin üretimini gerçekleştirmeye devam ederek, üretim sürecinin tüm boyutlarında ki kalite politikasını sürekli aktif pozisyonda tutmaktadır. AKÇAOĞU GIDA SANAYİ, kendine hedef olarak, tüm ulusal ve uluslararası aktörler ile eşgüdüm içinde çalışarak, ilk günden belirleyip benimsediği ilkeleri ve kalite politikaları vazgeçilmezinde, üretimini gerçekleştirdiği tüm guruplarda, marka bilinci yüksek, etkin ve etkili bir konuma gelerek sektörün yenilikçi, lokomotif gücü olmaya odaklanmıştır. VİZYONUMUZ Tüketicinin en çok seçtiği ve sadık kaldığı ,sektör aktörlerinin en çok saygı duyduğu,sektörel yenilikçi denince akla gelen marka olmak. MİSYONUMUZ Kaliteli ve sağlıklı üretim vazgeçilmezinde ve toplam tüketimi artırmak doğrultusunda ,doğaya ve insana saygılı kalarak ,lezzet seçeneklerimizi tüketicilere en ekonomik çözümlerle ulaştırabilmektir.  

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02626450046 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Akçaoğlu Gıda olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen irtibat kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için çok önemlidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı