Akademiyed Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Firma No
C72FE43137
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Zeytinlik Mahallesi Türkçü Sokak Erçetin İş Merkezi B Blok No: 8 Kat: 4 Daire: 7 Bakırköy İstanbul
Telefon
02125425839
Yetkili
Semra Bayram (Yetkili)
Web Site
akademiyed.com.tr
E-Posta
info@akademiyed.com.tr
Görüntülenme
14655
Navigasyon
Yol Tarifi
Akademiyed yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencilerin akademik geçmişi, ekonomik durumları ve gelecek planlarına en uygun okullarda eğitim almasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. İngilizce öğretmeni olan kurucumuz eğitimden hiç kopmadan farklı sanayi ve hizmet sektörlerinde üst düzey görevlerde çalışmıştır. Çalışma hayatını çok iyi deneyimlemiş bir eğitim danışmanı olarak sektörün yükselen trendlerini iyi bilmekte ve gelişmeleri öngörebilmektedir. Bu deneyim sayesinde öğrencilere gelecek planlarında rahatlıkla rehberlik de edebilmektedir. Akademiyed?in uzman eğitim danışmanları yurtdışı eğitim yolculuğunuzda size ücretsiz danışmanlık edecek ve bu süreci sorunsuz atlatmanızı sağlayacaktır. Eğitim Programlarımız Dil kursları (İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Çince ?) Sınav hazırlık programları (IELTS, TOEFL, GRE, GMAT, FCE ?) İngilizce Öğretmenleri için Programlar (TESOL, CELTA, DELTA ?) Mesleki İngilizce Programları ( İşleme, Hukuk, Tıp, Havacılık ?) Yaz Okulu Programları Yurtdışında Lise Programları Sertifika ve Diploma Programları Staj Programları Work Study Üniversite yerleştirme Hizmeti Lisans Tamamlama (Top-up) Hizmeti Lisansüstü ve MBA Programları İSTABUL?DA BİREBİR VE MİNİ GRUP EĞİTİMLER Hizmetlerimiz Okul seçimi Okuldan kabul alınması Vize ile ilgili danışmanlık Ekonomik uçak bileti Konaklama ayarlama Havaalanı karşılama ayarlama  

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125425839 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Akademiyed Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı