Akademi Danışmanlık

Firma No
F379AC9CA5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No: 40 Kat: 8 - 807 Bayraklı / İZMİR
Telefon
02324623377
Web Site
akademi-danismanlik.com
E-Posta
info@akademi-danismanlik.com
Görüntülenme
14796
Navigasyon
Yol Tarifi
Akademi danışmanlık olarak amacımız; portföyümüzdeki firmalarımızın cirolarını arttırmak, onları kurumsal firmalar haline getirmektir. Müşterilerimizin bu yapıya ulaşabilmeleri uzun zaman ve emek isteyen bir süreci yanında getirmektir. Biz bu süreci kısaltarak, odak noktalara değinerek müşterilerimizi yüksek cirolar yapan kurumsal sağlam yapıda firmalar yapmaktayız. Dış ticaret, E-ticaret, KOSGEB, yönetim ve pazarlama danışmanlığı, reklam ve tanıtım gibi hizmetler sunarak; yeni gelişen ve durumları yorumlarken sonuçlandıran biz akademi danışmanlık sizleride portföyümüzde görmek istiyoruz. ...... Firmamız her gün değişen pazar koşullarına adapte olmak için en son teknolojiyi yakından takip ederek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamada, kaliteli hizmet vermeyi görev kabul etmiştir. ...... Sürekli artan müşteri portföyü ile ilişkilerimizi geliştirip, bize iletilen her övgü ve şikâyeti kendimize armağan olarak kabullenmekteyiz. Çok profesyonel değiliz.. Onlarca çalışan elemanımız yok? ...... Ama; ...... Var olan tecrübe ve birikimimiz, ...... Samimi ve sizi anlayan bir ekibimiz, ...... Ve bizi piyasada sürekli anlatan çok değerli müşteri portföyümüz var...  

Akademi Danışmanlık olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02324623377 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı