AHM ALÜMİNYUM LTD.ŞTİ

Firma No
87862F2914
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
OYMAAĞAÇ MAH. 5078.SOK. NO:5/A YENİ MOBİLYAKENT SİTELERİ KOCASİNAN/KAYSERİ
Telefon
03522201896
Yetkili
AHMET YILDIZ
Web Site
ahmaluminyum.com.tr
E-Posta
info@ahmaluminyum.com.tr
Görüntülenme
13764
Navigasyon
Yol Tarifi
ŞİRKETİMİZ 1988 YILINDA KAYSERİ’DE CAM ÜZERİNE PERAKENDESATIŞLARI İLE FAALİYETE GEÇMİŞTİR.1993YILINA KADAR PİYASADA TANINMIŞ BİR FİRMA HALİNE GELEREK İTHAL CAM SATIŞLARI İLECAM SEKTÖRÜNE ADINI DUYURMUŞ VE TİCARETTE BÜYÜK BİR ADIM ATMIŞTIR.GELİŞEN TEKNOLOJİVE YENİLİKLERİ TAKİP EDEREK ADIM ADIM ADINI ZİRVELERE TAŞIYAN FİRMAMIZ 2004 YILINDA PVC İLE DAHA DA GELİŞMİŞ VE BİZE DESTEK VEREN DOST FİRMALARLA PİYASADA YERİNİBELİRLEMİŞTİR .2012 YIILINDAHİZMETLERİNE ALÜMİNYUM DOĞRAMA,ALÜMİNYUMKORKULUK,KOMPOZİT CEPHE GİYDİRME,SİLİKON VE KAPAKLI CEPHE GİYDİRME İŞİNİEKLEYEREK DEVAM EDEN FİRMAMIZ BUGÜNKİ YERİNİ KORUYARAK DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.  

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

AHM ALÜMİNYUM LTD.ŞTİ olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03522201896 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı