ADV KULE VİNÇ

Firma No
A9A4CC3E1A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yenişehir Mah. Bayraktar Bulv. Baraj Yolu Cad. BOF Plaza No:23 Kat:4 D:10
Telefon
2165808612
Web Site
advmakine.com.tr
E-Posta
adv@advmakine.com.tr
Görüntülenme
12355
Navigasyon
Yol Tarifi
3 KITADA AYNI ANDA MONTAJ DÜNYA ÇAPINDA SERVİS AĞI ADV, 1995 yılında Türkiye pazarına girmiş İtalyan orjinli FM Gru kule vinçlerinin aynı zamanda, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin de distribütor firmasıdır. Yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmeti sağlayan Türk firmaları ile uluslararası pazarlarda da birlikte hareket etmekte; aynı zamanda bu bölgelerde bulunan yerel firmalara da mal ve hizmet sağlamaktadır. ADV misyonunu, FM Gru Türkiye ve Bölge Distribütörü olarak; sektör kalitesini ve verimini arttıracak, teknoloji destekli tüm yenilikleri proaktive yaklaşımıyla inşaat dünyasına aktarmak üzerine kurmuştur. ADV için FM Gru kule vinçlerinin verimli, güvenli ve kusursuz bir performansla çalışması ana hedeftir. FM Gru inşaat,üretim, lojistik, liman ve tersanelerde müşterileriyle fiyat kalite parametresinde optimum verimliliği sağlamaktadır  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile iletişime geçin.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 2165808612 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

ADV KULE VİNÇ olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı