ADS Yapı Akıllı Ev Sistemleri

Firma No
117CBD2AFA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tellidere Mh. Mavi Bulvar Üzeri No:67/A Seyhan, Seyhan, Adana
Telefon
03222249005
Yetkili
İBRAHİM YAPICI (Satış - Pazarlama)
Web Site
adsyapi.com.tr
E-Posta
info@adsyapi.com.tr
Görüntülenme
14902
Navigasyon
Yol Tarifi
,ADS Yapı Akıllı Ev Sistemleri,ADS Yapı Akıllı Ev Sistemleri Bahçe ve Ev,ADS Yapı Akıllı Ev Sistemleri Ev Aletleri,ADANA,ADANA Bahçe ve Ev,ADANA Ev Aletleri,SEYHAN,SEYHAN Bahçe ve Ev,SEYHAN Ev Aletleri,,,adsyapi.com.tr,

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

ADS Yapı Akıllı Ev Sistemleri , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibata geçin.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03222249005 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı