Adora Mermer ( Gümüşhane )

Firma No
C241C972A4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kalecik Mevkii GÜMÜŞHANE / TÜRKİYE
Telefon
04566247104
Web Site
adoramarble.com
E-Posta
adora@adoramarble.com
Görüntülenme
12531
Navigasyon
Yol Tarifi
1996 yılında kurulan firmamız ADORA MERMER MADENCİLİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ., kendi ocaklarından temin etmekte olduğu açık bej renkli traverten ve açık krem - bej renkli mermer malzemelerini en ileri teknolojiyle işleyerek, bunları hem yurtiçi müşterilerine sunmakta ve ağırlıklı olarakta yurt dışındaki pazarlara ihraç etmektedir. Firmamız Güney Amerika, ABD, Avrupa, Uzakdoğu pazarları olmak üzere tüm dünyaya malzeme ihraç eden bir firma konumundadır. Modern ve ileri teknolojiye sahip makine parkurumuzla, blok üretiminin yanında, katraklık plaka ve ebatlı malzeme üretim olanaklarına sahibiz. Malzeme kalitemizin yanısıra sağlam paketleme konusuna da ayrıca özen göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz büyük önemle beraber, küresel pazarda müşterilerimize sağladığımız güven ve üretim sonrası hizmetler de firmamız için öncelik teşkil etmektedir.Buna bağlı olarak tüm müşterilerimizle uzun süreli bir çalışma ortamı yakalamak en önemli amacımızdır. Kaliteli malzeme, üretim ve hizmetlerimizin sonucu olarak firmamız doğal taş sanayinde tanınan bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.  

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Adora Mermer ( Gümüşhane ) olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 04566247104 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı