Adalı Grup - Adalı Makina Sanayi

Firma No
94C18D65DD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Muratlı Organize Sanayi Bölgesi Karıştıran yolu üzeri 2.Km. Muratlı
Telefon
02823612610
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
adalimakina.com.tr
E-Posta
muhasebe@adalimakina.com.tr
Görüntülenme
12943
Navigasyon
Yol Tarifi
ADALI GRUP, Adali Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Adali Kauçuk Poliuretan Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak iki Şirketten oluşmaktadir. Türkiye´deki Maden, Cam, Kağıt, Orman,Tekstil sektörlerindeki firmaların tedarikçisi olarak 30 yıldir hizmet vermektedir. ADALI bugün Türkiye´nin gücünü simgeleyen yüksek kalitesi ile hizmet verdiği firmaların başarı ve kalitelerinin artmasını sağlamaktadır. ADALI toplamda 16,500 m2´lik kapalı alanda, teknolojik makineleri ile Türkiye için bir gurur kaynağıdır. Üretim ve Yönetim Merkezi Tekirdağ´ın Muratlı organize sanayi bölgesinde bulunan ADALI, 180 kişilik deneyimli kadrosu ile Türkiye´de ilkleri başararak zirveye çıkmış ve zirvedeki yerini korumaktadır. Gerçekleştirdiği ihracatlar la sektörde lider konumunda üretimine devam etmektedir. ADALI Makinanın ürettiği ürünler Maden, Cam, Kâğıt. Orman, Tekstil ürünleri gibi sektörlerde küresel piyasaya iş yapan müşterilerine yüksek kaliteli üretim ve uygulamalar yapmaktadır. ADALI Makina, müşteri portföyü ve makine parkurunu her geçen yıl daha da gerıişletmekte ve yeni pazarlar keşfetme konusunda da iddiasını sergilemektedir. Bu özellikleri ile Adalı farklı sektörlerde üretim yapan Türkiye ´ye yayılmış yüzlerce. binlerce kuruluşun çözüm ortağı haline gelmiştir. ADALI. tüm ekibi ile teknolojiyi yakından takip eden, gelişim içinde ve ürün kalitesini uluslararası kalite Standartlarına uygun üretim yapmayı ilke edinmiş. müşterilerimizi zamanında ve doğru çözümlerle buluşturmayı amaçlamış bir anlayış çerçevesi içindedir. Faaliyet alanlarımız kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerimizi satış ve imalat sonrası teknik hizmetler ile desteklemekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana geçen 30 yıl zarfında elde ettiğimiz tecrübe. güven ve alt yapı yatırımları ile ihtiyaçlarınıza en iyi ve en çabuk şekilde cevap verebileceğimizi bilginize sunmaktayız.  

Adalı Grup - Adalı Makina Sanayi , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle iletişim kurun.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 02823612610 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı