Ada Lonca Mühendislik

Firma No
C0B7098D7D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Orta Mah.671. sok. No: 8/A Adapazarı/sakarya
Telefon
0 264 281 82 82
E-Posta
adalonca@adalonca.com
Görüntülenme
15018
Navigasyon
Yol Tarifi
Ada Lonca Mühendislik Makina Mühendisi İşletmeci Teknik Ressam İdari ve Mali İşler Sorumlusu Muhasebeci Showroom Görevlisi Depo Sorumlusu Sevkiyat Görevlisi Yönetici Asistanı Tesisatçı Faaliyet Alanlarımız; Bireysel Isıtma Sistemleri Merkezi Isıtma Sistemleri Klima ve Havalandırma Sistemleri Sıhhi Tesisat Sistemleri İnşaat Taahhüt İşleri Elektrik Tesisat Sistemleri Kalite Politikamız; Müşteri memnuniyetini sağlamak Çalışanların memnuniyetini sağlamak Lider olduğumuz sektürde lider kalmak Sürekli hizmet kalitesini arttırmak, personel eğitimleriyle bunu desteklemek ve her müşterimizin yüzünü güldürmek. Müşterilerimize kaliteli ürünler ile en iyi hizmeti sunmak Varolduğumuz sürece yaptığımız her işin arkasında olmak Kalite olarak sadece müşteri memnuniyetini baz almak

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0 264 281 82 82 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemiz ile iletişime geçin.

Bizleri ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ada Lonca Mühendislik olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı