Ada Dizayn Mutfak

Firma No
5AD61DAFD1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstiklal Mah. Sanayi Cad. No: 105/A Serdivan/SAKARYA
Telefon
0264 271 20 87
Web Site
adadizaynmutfak.com
E-Posta
info@adadizaynmutfak.com
Görüntülenme
15925
Navigasyon
Yol Tarifi
ADA DİZAYN ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRÜNLERİ VE İMALAT’I olarak endüstriyel mutfak sektöründe yerimizi alarak siz değerli müşterimiz için geniş ürün çeşitliliğimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız tecrübesiyle 2008 yılından itibaren yurt içi ve yurtdışında ürünlerinin çeşitliliği ve kalitesini arttırarak endüstriyel pazara sunmuştur. Tecrübeli ve kaliteli çalışma kadrosuyla günümüz gelişen teknolojisiyle birlikte, büyük bir disiplin ve çalışma prensibiyle proje, imalat, danışma, montaj ve servis hizmetleriyle endüstriyel sektörde yerini almıştır. Değerlerimiz Şirket olarak temel prensiplerimizin en başında müşteri ilişkileri ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Müşteri odaklı çalışmak; Şirket olarak müşteri ayırt etmeksizin her müşterimize aynı kalite ve hizmeti sunmaktayız. Proje; Günümüz teknolojisiyle birlikte bizlere sunulan imkanlar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaya çalışıyoruz. Sanal ortam ve proje çizimleri ile birlikte siz değerli müşterilerimizin kendi fikir ve düşüncelerini tasarıma dönüştürüyor, en iyi ve en rahat çalışma koşullarına uygun bir şekilde mutfağınızı tasarlıyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz siz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse bizim de değerimiz ve kalitemiz o kadar artar. Vizyon & Misyon Endüstriyel mutfak sektöründe müşterilerimizin tüm beklentilerine daima yeni yanıtlar arayarak onların isteklerini karşılayabilmek ve müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Çağımızın ilerleyen teknolojisi ve evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriyi hedeflerken global anlamda öncü, kaliteli ve yenilikçi bir şirket olarak özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Ada Dizayn Mutfak olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 0264 271 20 87 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı