Abalıoğlu Holding (Dentaş Kağıt Sanayi)

Firma No
181A7929DC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 1. Kısım, Nevzat Koru Cad. No: 15
Telefon
02582692100
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
dentaskagit.com.tr
E-Posta
info@dentaskagit.com.tr
Görüntülenme
14292
Navigasyon
Yol Tarifi
Viyol olarak adlandırılan kalıplanmış selülozik ambalaj malzemeleri tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., yumurta viyolü pazarında Türkiye, Romanya ve Bulgaristan´da pazar lideri konumunda olup tüm Balkan ülkeleri ve birçok Avrupa ülkesine de satış yapmaktadır. Ambalaj sektöründe kalıplanmış selülozik malzemeler üretimi alanında öncü olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. yenilikçi ürünleri ile dünyanın her yerinde tercih edilen seçkin bir marka olmayı stratejik hedef olarak belirlemiştir. Abalıoğlu Holding bünyesinde bulunan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., çevre dostu olan selülozik bazlı ürünleri ile sağlıklı ve hijyenik ambalaj üretimini uluslararası yatırım politikaları ile genişleterek ve sektörün öncü teknolojilerini kullanarak büyümesini devam ettirmektedir. Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. stratejik hedeflerine paralel olarak ilk yabancı yatırımını 2003 yılı sonunda Romanya´nın Tartaşeşti ilçesinde %100 hissesine sahip olduğu SC Dentaş Romania SRL şirketini kurarak yapmış ve şirketin 2006 yılı ortalarında üretime başlamasını sağlamıştır. Yine aynı stratejik planlar çerçevesinde Aksaray ilinde 2014 yılında ikinci üretim tesisini kurup üretime başlamıştır. Bünyesinde ürün tasarım bölümü bulunduran Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. yoğun Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirmek için Türkiye´nin en gelişmiş Kağıt Hamuru ve Kağıt Ar-Ge laboratuvarını kurmuş ve ürün çeşitliliğine yönelik proje birimini yapılandırmıştır. 2007 yılında Avrupa´nın lider viyol üreticileri tarafından kurulan Avrupa Viyol Derneği EMFA (European Moulded Fibre Association)´nın kurucu üyelerinden olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş., 2012 yılında da Uluslararası Viyol Üreticileri Birliği IMFA (International Molded Fiber Association)´ya asli kongre üyesi olmuştur. Dünya genelinde çöp dağlarının büyük bir kısmını ambalaj atıkları oluşturmaktadır. Günümüzde ambalaj yapımında kullanılan plastik, cam, kağıt/karton, metal gibi maddelerin bir kısmı çevreye önemli ölçüde zarar verir. Bu zararı en aza indirebilmek için ambalaj yapımında olabildiğince geri dönüşümlü malzemeler kullanılmalıdır. Ambalajlama amaçlı olarak, geri dönüşümlü malzeme olan kâğıttan üretilen viyolun diğer alternatifi petrol türevi ambalajlardır. Ancak petrol türevi ambalajların yeniden kazanımı söz konusu değildir ve doğada yok olma süresi en az 1000 yıldır. Ürettiği mamul itibarı ile çevre konusunda duyarlı olan Dentaş Kağıt San. A.Ş., aynı duyarlılığı üretim aşamasında da göstermektedir. Ortaya çıkan atıklar kapalı sistemle yeniden üretime kazandırılmaktadır. Dentaş Kağıt San. A.Ş., tamamen doğayla dost ve insan sağlığına zararsız maddeler kullanmakta olup sektörde bu kaygıyı en çok taşıyan firmalar arasında bulunmaktadır. Üretim faaliyetleri esnasında doğaya buhar ve temiz su dışında hiçbir atık bırakmayan Dentaş Kağıt San. A.Ş., sosyal sorumluluk projelerini de desteklemektedir.  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02582692100 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Abalıoğlu Holding (Dentaş Kağıt Sanayi) olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı