A4 Granit ve Mermer

Firma No
A03468FE7A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Turan Güneş Bulvarı Korman Sitesi No:51-G Yıldız-Ankara
Telefon
03124420902
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
a4granit.com
E-Posta
ankara@a4granit.com
Görüntülenme
12656
Navigasyon
Yol Tarifi
A4 Granit Mermer A.Ş., 03.08.1998 tarihinde, modern yapıların vazgeçilmez dekoru haline gelen ve gün geçtikçe tercih sebebi artan doğal malzeme olan granit ile döşeme ve duvar kaplama montaj işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Konusunda tecrübeli 25´i idari personel toplam 350 kişilik teknik kadrosuyla geleceğin yapılarının oluşturulabilmesi için, sürekli yenilikçi düşünceleri firma ideolojisi olarak kabul edip, yapıların görünümlerinde estetiğin ön plana çıkarılması için çalışmalarını sürdürmektedir. Merkezi Ankara´da bulunan şirketimiz; Türkiye´nin önde gelen üretici firmaları ile birlikte kesim ve montaj işlemlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Kurulduğu günden bugüne büyük işlere imza atmayı ve yaptıklarını kaliteye dönüştürmeyi hedeflemiştir. Bu kısa süre içerisinde yurtiçi ve yurtdışı büyük projelerinde başarı sağlayıp, çalışmalarını belirli bir kalite standardı içerisinde devam ettirmek ve geliştirmek için kendi kalite kültürünü oluşturmuş bulunmaktadır. Kurulmuş olan kalite sisteminde A4 Granit Mermer A.Ş. çalışanlarının ilk yapıldığında ve her yapıldığında hatasız iş üretebilmelerini sağlayan, kalite sisteminden beklenen verimlilik artışını yönetimin ve çalışanların tam katılımı ile sürekli iyileşme ve gelişimine odaklayan bir yönetim felsefesi vardır. Bu yönetim felsefesi kalite akışının gerekleri yerine getirilerek alınmasından önce başlayan ve proje alımından sonra da devam eden her aşamadaki çalışmaları kapsamaktadır. Firmamızda yapılan her iş; Kalite El Kitabı, Kalite Prosedürleri, Talimatlar, Dış Kaynaklı Belgeler ve Tedarikçi Katalogları içeriklerine dökümante edilip, iş kalite belgeleri ile ifade edilmektedir.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen irtibat kurunuz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03124420902 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

A4 Granit ve Mermer , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı