A Plus Sağlıklı Yaşam Merkezi

Firma No
7D4BE90584
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sedat Kirtetepe Cad. No:2 (İşbankası Üstü) K:3 Adapazarı / Sakarya
Telefon
0 264 281 1133
Web Site
aplussym.com
E-Posta
info@aplussym.com
Görüntülenme
15842
Navigasyon
Yol Tarifi
A Plus Sağlıklı Yaşam Merkezi, Ozon Terapi Uzmanı ve Profesyonel  Yaşam  Koçu Özlem TORKUL TEKAN tarafından kurulmuştur. Detoks, Kişisel Değişim, Koçluk ve Sağlıklı Yaşam konusunda faaliyet göstermektedir. Ozon üç oksijen atomundan oluşan bir kimyasal bileşiktir (O3).Sağlıklı yaşam ve estetikte; tıbbi bir yöntem olmadan, ozon kabinleri kullanılarak ciltten doğal emilim yolu ile kullanılmaktadır. Ozon terapi; sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Sıcaklığın etkisi ile açılan deri gözeneklerinden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer. Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır ve bakteri, virüs ve mantarları öldürür. Hücre ve dokularda oluşan kan artar. Bağışıklık sistemi güçlenir. Kan ve lenf sistemi temizlenir. Eklem ve kas ağrıları iyileşir. Gerginliği, yorgunluğu, stresi azaltır. Cilt sıkılaşır ve pürüzsüz görünüme kavuşur, toksinleri atar. Kırk dakikalık bir seans üç ay ormanda yaşamaya eş değerdir. Deri gözeneklerinin açılıp ozonu emmesi sağlanarak, gözeneklerin ikinci bir akciğer gibi nefes alması ve üçüncü bir böbrek gibi çalışması sağlanmaktadır.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

A Plus Sağlıklı Yaşam Merkezi , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0 264 281 1133 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurun.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı