3e Danışmanlık

Firma No
60C2482B8D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
TÜRKKONUT YED Sitesi 2. Blok No: 1 Çayyolu-Yenimahalle-Ankara-Türkiye
Telefon
03122394406
Web Site
3edanismanlik.com
E-Posta
info@3edanismanlik.com
Görüntülenme
14011
Navigasyon
Yol Tarifi
3e Danışmanlık, 2003 yılının Şubat ayında, kamu kurumları, özel sektör, Sivil Toplum Örgütleri ve Uluslar arası Kuruluşlara; etkin Faaliyet; hizmet verdiği sektörlerde verimli faaliyetleri, etken Uygulamalar; etkisini tüm sektöre yansıtan; nesnel (etkilenen) değil öznel (etkileyen) uygulamaları ve ekonomik Çözümler; kalitesini maliyet nedeniyle geciktirmeyen çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.  

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03122394406 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

3e Danışmanlık olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı