2K Danışmanlık

Firma No
A685F9E01A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
BUTTİM İŞ MERKEZİ C BLOK K:5 NO:1505 OSMANGAZİ/BURSA
Telefon
02242110888
Web Site
2kdanismanlik.com
E-Posta
info@2kdanismanlik.com
Görüntülenme
13953
Navigasyon
Yol Tarifi
1992 yılında Bursa?da kurulan 2K DANIŞMANLIK Bursa genelinde Trafik Müşavirliği ile hizmet vermeye başlamıştır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama doğrultusunda 2004 yılından itibaren müşteri odaklı anlayışıyla hazır paket çözümler değil, mevcut duruma ve ihtiyaca göre oluşturulan yeni çözümler sunabilmesi için yeni Kara Yolu Taşıma Kanunu doğrultusunda Ulaştırma Bakanlığı Yetki Belgeleri hizmetini de vermeye başlamıştır 2K Danışmanlığın oluşmasına temel olan, çalışmalar ve konularının başlangıcı 2005 yılının eylül ayıdır ki, çıkış noktası 10.07.2003 tarihli ve 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ile Kanunla beraber anılan: Karayolu Taşıma Yönetmeliği ile Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yönetmeliğidir Kanun ve Yönetmeliklerin gündemimizi oluşturduğu o dönemlerde, taşımacılık sektörünün ve çalışanlarının mevzuatlardan yeterince bilgi sahibi olmadıkları ve toplumun ilgisini çekecek boyutta bir kamuoyunun da oluşmadığını gördük. Olasılıklarla beraber, yaptırımların devreye girmesiyle birlikte yaşanabilecek kargaşa ortamını öncesinden görüyor ve sektör için neler yapılabileceğini tasarlıyorduk. 2K Danışmanlık sahip olduğu portföy ve sinerjisiyle, Karayolu Taşıma Kanunu mevzuatları genelinde hizmet vermektedir. Büyüyen, gelişen artan grafik eğrisiyle 2K Danışmanlık yeni projelere, yeni başarılarına da imza atmak için sabırsızlanmakta ve gerekli alt yapı çalışmalarına devam etmektedir. Değerli Müşterilerimiz ve 2K Danışmanlığa ulaşan ziyaretçilerimiz. ?Ortak Noktamız, Sonuç Odaklı Hizmet? sloganımızla, etik-hassas ticari vizyonumuzla, ödün vermeden ve başarıyla büyümemizi sürdürüyoruz. ´Konusunda deneyimli, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti sunan kadrosuyla tüm sorularınızı en GÜVENİLİR, en HIZLI ve en DOĞRU şekilde çözüme ulaştırmaktayız?  

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

2K Danışmanlık olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02242110888 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı