2E GRUP İNŞAAT ve MANTOLAMA SİSTEMLERİ Ankara Çankaya

Firma No
3F448619B1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Çetin Emeç Bulvarı 21/3 Çankaya Çankaya Ankara
Telefon
03124817199
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12308
Navigasyon
Yol Tarifi
    Ağustos 2006’da kurulan 2E Grup inşaat sektörü başta olmak üzere, elektrik-elektronik ve telekomünikasyon sistemleri sektöründe faaliyet gerçekleştirmek üzere üç genç girişimci tarafından kuruldu. Kısa süre içerisinde geniş müşteri kitlesine ulaşan şirketimiz, büyüme trendini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Sektörüne yenilikçi yaklaşım, sağlam altyapı ve yüksek kalite standartları getiren 2E Grup, müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmıştır.   Kaliteli kadro kaliteli çözümler!   İnşaat alanında başarılı şekilde gerçekleştirdiğimiz mantolama çözümleriyle mutlu müşteri portföyüne sahip şirketimiz, en son teknoloji ve birinci sınıf işçilik çalışmaları kapsamında hizmet sunuyor. Bu anlamda, profesyonel eğitime sahip teknik personele ve ekibe sahip olmanın avantajını müşterilere yansıtmaktadır.   Müşteri beklentilerini karşılayan anlayış!   2E Grup, sunduğu hizmetler kapsamında müşteri beklentilerine cevap verecek projeler gerçekleştirmektedir. Mevcut yapıların mimari kaygılarla mantolanarak modern hale getirilmesi, aynı zamanda ısı, ses ve bina ömrünün uzaması gibi faydaların sağlanmasını imkanlı hale getirmektedir. Bu kapsamda 2E Grup, projenin zamanında teslimine önem vermektedir. Kalite ve güven ilkeleri kapsamında hareket edilmektedir.     mantolama, ankara mantolama,ankara ısı yalıtım, ısı yalıtım sistemleri, ankara mantolama sistemleri,

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

2E GRUP İNŞAAT ve MANTOLAMA SİSTEMLERİ Ankara Çankaya olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03124817199 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı